40 WYDANIE M+!

Zyskaj praktyczną wiedzę o e-mail marketingu i automatyzacji

Sprawdź!

5-14 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja szkoleń z marketingu i reklamy w Internecie! W przeciągu 8 dni możesz kompleksowo przeszkolić siebie i swoich pracowników z 31 tematów marketingowych.

Otrzymasz zaawansowaną wiedzę, nie omawiamy tematów pobieżnie, tylko każdemu zagadnieniu poświęcamy kompleksowe, całodzienne szkolenie!

Na jakie szkolenia zapraszamy?

 • Google Ads (prowadzący Łukasz Chwiszczuk)

Na tym szkoleniu nauczysz się, jak skutecznie promować swoją firmę dzięki reklamom w wyszukiwarce Google. Koszt szkolenia: 770 zł netto

 • Google Ads PRO (prowadzący Łukasz Chwiszczuk)

Podczas szkolenia Łukasza wyjdziesz już poza wyszukiwarkę – dowiesz się, jak tworzyć reklamę m.in. na tysiącach stron będących w sieci partnerskiej Google, na YouTube czy na Gmailu.
Koszt szkolenia: 970 zł netto

 • Optimized Content Marketing (prowadzący Marianna Krupa)

Twoi klienci nie przywiązują żadnej wagi do Ciebie, Twoich produktów czy usług. Jedyne, o co dbają, to własne potrzeby i zainteresowania. Content Marketing polega na tworzeniu tak przystępnych informacji, aby klienci, interesując się nimi, zwrócili także uwagę na Ciebie i Twoje produkty.
Koszt szkolenia: 970 zł netto

 • SEO: Pozycjonowanie i Link Building (prowadzący Mariusz Bacic, Jarosław Dudek).

Jak znaleźć się wysoko w wynikach organicznych Google? Z jakich narzędzi korzystać, żeby nasza strona była wysoko indeksowana przez Google? Samodzielne SEO jest dziś dostępne praktycznie dla każdego marketera – wystarczy być świadomym kilku czynników, znać odpowiednie narzędzia i nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się tym procesem samodzielnie!
Koszt szkolenia: 1270 zł netto

 • Google Analytics (prowadzący Maciej Lewiński)

Kim dokładnie są Twoi klienci? Kto odwiedza Twoją stronę internetową? Ile czasu na niej spędza? Skąd przychodzi? Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu Macieja Lewińskiego!
Koszt szkolenia: 770 zł netto

 • Google Analytics PRO (prowadzący Maciej Lewiński)

Jak wyciągnąć z danych jak najwięcej informacji? Jak wykorzystać zaawansowane możliwości Google Analytics? Jak wdrożyć Google Tag Managera? Tego dowiesz się na zaawansowanym szkoleniu, prowadzonym przez Macieja.
Koszt szkolenia: 970 zł netto

 • Facebook Marketing & Facebook Ads (prowadzący Szymon Florczak)

Podczas szkolenia przekonasz się, dlaczego Twój biznes MUSI reklamować się na Facebooku. Dowiesz
się m.in., jak prowadzić fanpage, by naprawdę angażować swoich fanów. Szymon wskaże jak skutecznie
reklamować się na Facebooku by osiągać maksimum korzyści z zainwestowanego budżetu.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Facebook Marketing PRO (prowadzący Franciszek Georgiew)

Z Facebooka w Polsce korzysta ponad 16 mln osób. Jeszcze kilka lat temu marketingowcy mogli jedynie marzyć o dotarciu do takiej rzeszy odbiorców ze swoim przekazem reklamowym! Nie znajdziesz portalu, który oferuje bardziej precyzyjne targetowanie! Dzięki relatywnie niskiemu progowi wejścia, jest to świetne narzędzie nie tylko dla wielkich korporacji, ale też dla małych i średnich firm.
Koszt szkolenia: 1170 zł netto

 • Instagram Marketing (prowadząca Justyna Mudło)

Jak reklamować się na Instagramie? Jak prowadzić komunikację na Instagramie jako marka? Tego dowiesz się podczas odświeżonej formuły szkolenia z naszą nową trenerką, dla której Instagram marketing nie skrywa żadnych
tajemnic!
Koszt szkolenia: 870 zł

 • LinkedIn Marketing & Slideshare (prowadząca Dagmara Pakulska)

Na szkoleniu dowiesz się jak budować w pełni profesjonalny profil na LinkedIn, jak prowadzić skuteczną komunikację (od codziennych wpisów, blogów po aktywność w grupach branżowych) oraz jak wykorzystać możliwości reklamowe LinkedIn. Poznasz też kilka unikalnych strategii działania (growth hacking), które wpłyną korzystnie na Twoje wyniki.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Twitter Marketing: Ads, Periscope i Moments (prowadząca Dagmara Pakulska)

Podczas szkolenia odkryjesz potencjał tego wyjątkowego medium społecznościowych: dowiesz się, w jaki sposób zbudować markę, która zyska przychylność grupy docelowej. Nauczysz się tworzyć wyjątkowy content, który zaangażuje Twoją grupę docelową i sprawi, że o Twojej marce będzie głośno. Zyskasz również wiedzę nt. tego, czego oczekiwać od agencji marketingowych, które będą wspierać Cię w działaniach w tych kanałach.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Storytelling + Jak zbudować silną markę + Copywriting + Grywalizacja (prowadzący Paweł Tkaczyk)

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się rozwojem dynamicznie rosnącej firmy rodzinnej, internetowego start- upu, czy też zarządzasz w dużej firmie, wszystkie one potrzebują pomocy w tych samych obszarach: strategii marki, kreowaniu wizerunku, budowaniu silnej pozycji na rynku. Te elementy poznasz na naszym 4-dniowym szkoleniu, a także dowiesz się, dlaczego w dzisiejszych czasach tak ważne jest stworzenie inspirującej opowieści o Twojej marce.
Koszt 4 dniowego szkolenia: 3470 zł netto

 • Messenger Marketing i Boty (prowadzący Cezary Kuik)

Facebook umożliwiając firmom korzystanie z botów, otworzył nowy rozdział w marketingu social mediów. Po co tworzyć kolejną „apkę”, skoro możesz przenieść komunikację z klientami do aplikacji, którą mają (prawie) wszyscy? Na szkoleniu dowiesz się, jak działa Messsenger oraz jak wielkie możliwości daje wykorzystanie botów w komunikacji z użytkownikami aplikacji. Zobaczysz, jak wykorzystać biznesowo naturalną siłę „dzielenia się” na Messengerze, a także nauczysz się tworzenia własnego bota bez potrzeby umiejętności programowania.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Skuteczny E-Marketing (prowadzący Mariusz Łodyga)

Zacznij z sukcesem promować swoją firmę w Internecie. Głównym tematem szkolenia Skuteczny E-Marketing są sposoby zwiększania poziomu konwersji. Szkolenie Skuteczny E-marketing cechują całościowe podejście do tematu, duża wiedza, oraz umiejętność jej przekazywania przez prowadzącego.
Koszt szkolenia: 770 zł netto

 • Sprzedaż w internecie: eBay (prowadzący Mateusz Grzywnowicz)

Podczas szkolenia Mateusz wskaże Ci jak dotrzeć do międzynarodowego klienta pochodzącego zarówno z Europy jak i ze Świata. Pokaże Ci w jak prosty sposób praktycznie z dnia na dzień rozpocząć sprzedaż na tym serwisie. eBay to jeden z podstawowych kanałów sprzedaży na globalnym rynku e-commerce.
Koszt szkolenia: 870 zł

 • Sprzedaż w internecie: Amazon (prowadzący Mateusz Grzywnowicz)

Na szkoleniu Mateusz pokaże Ci jak Polskie firmy e-commerce mogą z powodzeniem rozwijać swoją sprzedaż na tym potężnym portalu. Nie jest to jednak łatwe i aby zaistnieć na Amazon należy się solidnie przygotować, ponieważ Amazon, poza stymulującymi perspektywami rozwoju, stawia też rygorystyczne wymagania dotyczące jakości oferowanych produktów oraz usług na najwyższym poziomie. Sprzedawcy, którym jeszcze daleko do doskonałości, mogą mieć problem, żeby zawojować ten rynek.
Koszt szkolenia: 870 zł

 • Sprzedaż w Internecie: Allegro (prowadzący Paweł Mielczarek)

Podczas szkolenia dowiesz się jak wykorzystać potencjał sprzedażowy Allegro w swoich działaniach. Szkolenie zostało podzielone na cztery sekcje: biznes, inspiracja, wiedza oraz praktyka. Trzy pierwsze części pozwolą uporządkować informacje, rozpoznać najczęściej popełniane błędy i poznać sposoby wyróżnienia się w gąszczu aukcji. Ostatni blok to zbiór sprawdzonych rozwiązań od najlepszych sprzedawców w serwisie. Podsumowaniem zajęć będzie case firmy, pokazujący jakich wyników można się spodziewać realizując wypracowane schematy działania.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Copywriting w email marketingu (prowadzący Dariusz Puzyrkiewicz)

Lepiej dopasujesz się do oczekiwań klientów, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko traktowania Twoich wiadomości, jak niechciany spam. Zamiast nachalnej sprzedaży, zaczniesz tworzyć bardzo interesujące wiadomości, które nie odstraszają od zakupu.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Videomarketing: YouTube, FB i inne serwisy (prowadzący Maciej Wróblewski)

Podczas szkolenia poznasz najważniejsze serwisy video i możliwości, które oferują w działaniach marketingowych. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu najbardziej skutecznych metod tworzenia i publikacji treści na YouTube i Facebook, popartą wieloma przykładami i danymi liczbowymi. Dzięki temu skuteczniej poprowadzisz kampanię video.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • YouTube PRO (prowadzący Maciej Wróblewski)

Szkolenie jest poświęcone stricte serwisowi YouTube. Pozyskasz zaawansowaną wiedzę z zakresu działań marketingowych na tej platformie. Dowiesz się m.in. jak przygotować strategię komunikacji, poznasz tajniki SEO i pozycjonowania na YouTube. Nauczysz się metod reklamowania filmów za pomocą Ads i optymalizacji kampanii. Przenieś swoją komunikację video na wyższy poziom! Jeżeli pracujesz z marketingiem video i chcesz rozwijać w tym kierunku – to szkolenie jest idealne dla Ciebie.
Koszt szkolenia: 970 zł netto

 • RODO w marketingu (prowadzący Tomasz Palak)

Dzięki szkoleniu nie doprowadzisz do sytuacji, w której będziesz odstraszać, a nawet zyskasz przewagę
marketingową pokazując, że potrafisz dbać o dane osobowe. Podczas szkolenia Tomek nauczy Cię jak
bezpiecznie obracać danymi osobowymi oraz wskaże Ci metody zachowania przy żądaniach klientów.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Skuteczny E-Commerce (prowadzący Aleksander Waszak)

Szkolenie Skuteczny E-Commerce, czyli jak otworzyć i prowadzić sklep internetowy. W trakcie szkolenia poznasz aspekty dotyczące wprowadzenia do sprzedaży internetowej, tj. wskaźniki, które warto mierzyć w sprzedaży online, jakie oprogramowanie wybrać, wiarygodność nowego sklepu czy też skuteczny proces zakupowy. Opanujesz najważniejsze narzędzia e-commerce. A także nauczysz się tajników marketingu w e- commerce, aby Twój sklep dbał o klienta i o sprzedaż nawet jak śpisz.
Koszt: 870 zł netto

 • Strategia Marketingowa (prowadzący Jacek Pogorzelski)

Uczestnicy szkolenia poznają praktyczny, czteroetapowy proces projektowania strategii rynkowej, której celem jest metodyczna realizacja założonych celów na danym rynku. Proces ten jest efektem prawie dwudziestu lat doświadczeń w planowaniu strategicznym, które zaowocowało stworzeniem kilkuset strategii.
Naucz się na bazie jednego schematu opracować dowolną strategię rynkową!
Koszt szkolenia: 870 zł

 • Email & SMS marketing (prowadzący Paweł Cichocki) – NOWOŚĆ!

Podczas szkolenia dowiesz się jak pozyskać odbiorców i zaplanować angażujący scenariusz komunikacji.
Poznasz specyfikę kanału EMAIL & SMS oraz elementy, na które trzeba zwracać uwagę podczas ich wdrażania.
Nauczysz się tworzyć kreacje email i komunikaty sms. Dowiesz się jak połączyć oba kanały, tak aby generowały
dla Ciebie wartościowy ruch.
Koszt szkolenia: 870 zł netto

 • Kryptowaluty i Technologie Blockchain (prowadzący Jacek Kubiak)

Podczas szkolenia dowiesz się czym są kryptowaluty i technologia blockchain, oraz jak możesz wykorzystać je w swoim biznesie. Poznasz kilka sposobów na stworzenie personalnej lub firmowej kryptowaluty wraz z plusami, minusami i kosztami takiego przedsięwzięcia oraz stworzysz swój pierwszy token!
Cena szkolenia: 670 zł netto

 • Jak współpracować z influencerami? (prowadzący Wojtek Kardyś) – NOWOŚĆ!

Jeżeli rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z Influencerami, Wojtek przeprowadzi Cię przez najważniejsze kwestie dotyczące współprac, negocjacji i trendów w tej dziedzinie.
Jeżeli masz już pewne doświadczenie, to uzupełnisz swoją wiedzę o nowe trendy, case’y i ciekawostki ze świata influencerów. Dowiesz się o stawkach i najnowszych narzędziach do analizy data audience (jakości followersów danych influencerów).
Cena szkolenia: 870 zł netto

 • Jak tworzyć pionowe video? (prowadzący Marek Wołynko)

Na warsztatach nauczysz się, jak robić krótkie formy video w całości na swoim telefonie Android lub iPhone. Ponadto, opanujesz podstawowe techniki filmowania i montażu, dzięki którym będziesz mógł tworzyć swoje video.
Cena szkolenia: 870 zł netto

 • Podstawy grafiki dla marketera (prowadzący Jacek Kłosiński)

Na szkoleniu poznasz zasady pomagające w odpowiednim dobieraniu krojów pisma oraz konstruowaniu palet kolorystycznych. Dowiesz się, jak estetycznie rozkładać poszczególne elementy projektowanych przez Ciebie infografik. Opanujesz podstawy projektowania graficznego, które przydadzą się nie tylko przy tworzeniu infografik!
Cena szkolenia: 870 zł netto


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę