NOWY NUMER!

Wykorzystaj performance marketing i reklamę efektywnościową w 2020 roku!

Zobacz

Szczęśliwa 13 edycja semKRK już 13 września!

13 edycja semKRK odbędzie się już 13 września 2019 r. o godz. 18.00 w krakowskim Muzeum Manggha. semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, specjalistów SEO i SEM oraz agencji marketingu internetowego. W ramach wydarzenia odbędą się także praktyczne warsztaty z zakresu Google Ads i SEO.

Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w barcampowej atmosferze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów. Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: edukacja oraz integracja branży marketingu online. W najbliższym semKRK weźmie udział około 300 uczestników.

Na semKRK #13 wystąpią m.in. Piotr Michalak, Grzegorz Strzelec, Krystian Kucharski, Maciej Drzewiecki, Aneta i Dawid Krystosik.

W tym roku zapraszamy również do zapisów na praktycznie warsztaty towarzyszące semKRK, które zostały podzielone na 2 ścieżki tematyczne:

1. Google Ads: Karol Dziedzic, Maciej Wiśniewski, Krzysztof Marzec.
2. SEO: Paweł Gontarek, Tomasz Stopka, Łukasz Suchy i Kamil Sroka.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę