Nowy magazyn o e-commerce!

Praktyczny poradnik już w kwietniu „E-commerce w praktyce”

Zamów w przedsprzedaży

DLA KOGO NASZE SZKOLENIE JEST PRZEZNACZONE?

ŚCIEŻKA MENEDŻERSKA
Managerowie nadzorujący prowadzenie kampanii Google AdWords, po wzięciu udziału w szkoleniu będą mieli przede wszystkim świadomość wszystkich najnowszych możliwości kampanii SEM oraz będą wiedzieli, czego dokładnie wymagać i jak kontrolować swoich podwykonawców.

ŚCIEŻKA E-COMMERCE
Ścieżkę e-commerce kierujemy do osób, które chciałyby dowiedzieć się wszystkiego o efektywnej reklamie sklepów internetowych. Szkolenie rozpoczynamy od wprowadzenia do Google AdWords, a następnie omawiamy wszelkie formy reklamowe, które warto stosować reklamując biznes e-commerce.

ŚCIEŻKA EKSPERCKA
Ścieżkę ekspercką kierujemy do osób, które o Google AdWords chciałyby wiedzieć jak najwięcej – od podstaw do bardzo zaawansowanych sposobów optymalizacji kampanii przy pomocy narzędzi typu Bid Optimizer oraz zaawansowanej analityki internetowej.

W zależności od wybranej ścieżki zawodowej pakiety różnią się liczbą dni szkoleniowych. Pakiet może mieć od 2 do 6 dni. Można jednak także zapisać się na 1 dzień szkoleniowy lub skomplementować własny pakiet z dostępnych szkoleń:

I DZIEŃ: WPROWADZENIE DO GOOGLE ADWORDS
Szkolenie Google AdWords na poziomie podstawowym pozwoli Ci odnaleźć się w podstawach Google AdWords i reklamy SEM. Kurs stanowi idealne wprowadzenie do podstaw reklamy w wyszukiwarce oraz niezbędną bazę do poszerzania wiedzy, zarówno dla osób chcących prowadzić kampanię samodzielnie jak i tych jedynie koordynujących prowadzenie kampanii.

II DZIEŃ: AUDYT KAMPANII ADWORDS (ścieżka menadżerska)
Warsztat Audyt Kampanii AdWords dedykujemy przede wszystkim marketing managerom i dyrektorom działów marketingu, którzy na co dzień nie pracują bezpośrednio na kontach Google AdWords. Szkolenie ma za zadanie przedstawić skuteczne i możliwe do samodzielnego wykonania metody oceny kampanii AdWords, prowadzonej przez podwykonawców. Podczas warsztatu uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytanie: Czy moja kampania prowadzona jest w optymalny sposób?

LUB
II DZIEŃ: BUDOWA I PROWADZENIE KAMPANII ADWORDS (ścieżka ekspercka)
Szkolenie Google AdWords na poziomie zaawansowanym to kontynuacja szkolenia podstawowego oraz uzupełnienie wiedzy o reklamie w wyszukiwarkach. Dwa dni szkolenia z Google AdWords to absolutne minimum, aby skutecznie poprowadzić podstawową kampanię oraz mieć świadomość wszystkich możliwości jakie udostępnia Google AdWords, razem z zaawansowanymi zagadnieniami.

III DZIEŃ: GOOGLE DISPLAY NETWORK
Szkolenie Google Display Network to dodatkowy dzień warsztatowy rozwijający zagadnienia z dnia podstawowego i zaawansowanego. Ze względu na stały rozwój narzędzia Google AdWords, z biegiem czasu niemożliwe stało się opowiedzenie o wszystkich aspektach Google AdWords, stąd trzeci dzień, w którym dokładnie omawiamy możliwości sieci reklamowej Google oraz kampanii możliwych do zrealizowania poza wyszukiwarką.

IV DZIEŃ: KAMPANIE PRODUKTOWE – GOOGLE ADWORDS DLA E-COMMERCE
Szkolenie „Kampanie Produktowe” stanowi esencję wiedzy niezbędnej do prowadzenia kampanii dla branży e-commerce. Podczas szkolenia pokazujemy jak skutecznie budować kampanie produktowe oraz jak wykorzystać wszelkie formy reklamowe oferowane przez Google AdWords, aby efektywnie promować sklepy internetowe.

V DZIEŃ: ZAAWANSOWANA LICYTACJA I OPTYMALIZACJA KONWERSJI W GOOGLE ADWORDS
Bardzo zaawansowane szkolenie pokazujące jak wykorzystać Google Analytics do pomiaru jakości wizyt z AdWords, jak wykorzystać Big Data w optymalizacji konwersji, narzędzia typu Bid Optimizers i oraz jak korzystać z najlepszych algorytmów maksymalizujących efektywność kampanii wyrażoną zwrotem z inwestycji (ROAS) i zyskiem.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę