Nowy magazyn o e-commerce!

Praktyczny poradnik już w kwietniu „E-commerce w praktyce”

Zamów w przedsprzedaży

DLA KOGO NASZE SZKOLENIE JEST PRZEZNACZONE?

ŚCIEŻKA MENEDŻERSKA
Managerowie nadzorujący prowadzenie kampanii Google AdWords, po wzięciu udziału w szkoleniu będą mieli przede wszystkim świadomość wszystkich najnowszych możliwości kampanii SEM oraz będą wiedzieli, czego dokładnie wymagać i jak kontrolować swoich podwykonawców.

ŚCIEŻKA E-COMMERCE
Ścieżkę e-commerce kierujemy do osób, które chciałyby dowiedzieć się wszystkiego o efektywnej reklamie sklepów internetowych. Szkolenie rozpoczynamy od wprowadzenia do Google AdWords, a następnie omawiamy wszelkie formy reklamowe, które warto stosować reklamując biznes e-commerce.

ŚCIEŻKA EKSPERCKA
Ścieżkę ekspercką kierujemy do osób, które o Google AdWords chciałyby wiedzieć jak najwięcej – od podstaw do bardzo zaawansowanych sposobów optymalizacji kampanii przy pomocy narzędzi typu Bid Optimizer oraz zaawansowanej analityki internetowej.

W zależności od wybranej ścieżki zawodowej pakiety różnią się liczbą dni szkoleniowych. Można jednak także zapisać się na 1 dzień szkoleniowy lub skomplementować własny pakiet z dostępnych szkoleń:

I DZIEŃ: GOOGLE ANALYTICS POZIOM PODSTAWOWY
Na szkoleniu Google Analytics na poziomie podstawowym, krok po kroku omawiamy wszystkie kluczowe funkcjonalności i raporty Google Analytics, ze zwróceniem szczególnej uwagi na poprawne interpretowanie danych oraz czytanie raportów. Szkolenie podstawowe z Google Analytics to wstęp i absolutna podstawa analityki internetowej, po której uczestnicy w podstawowym zakresie potrafią analizować i wyciągać poprawne wnioski co do skuteczności swoich działań reklamowych.

II DZIEŃ: AUDYT MEDIOWY (DIGITAL MEDIA-MIX) Z UŻYCIEM GOOGLE ANALYTICS (ścieżka menadżerska)
Warsztat Audyt skuteczności reklamy przy pomocy Google Analytics, kierujemy do marketing managerów i osób nadzorujących wydatkowanie budżetów reklamowych w firmach. Do uczestnictwa w szkoleniu wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu Google Analytics. Jest to szkolenie zaawansowane, pokazujące jak sprawdzić, czy nasze budżety reklamowe wydawane są optymalnie oraz jak poprawiać skuteczność kampanii reklamowych dzięki analityce internetowej.

LUB
II DZIEŃ: GOOGLE ANALYTICS POZIOM ZAAWANSOWANY (ścieżka ekspercka)
Na szkoleniu Google Analytics na poziomie zaawansowanym poruszamy bardziej zaawansowane aspekty Google Analytics, jednak w największym stopniu skupiamy się na interpretowaniu danych z narzędzia w celu optymalizacji działań reklamowych. W skrócie, szkolenie skupia się na tym, jak dzięki wykorzystaniu odpowiednich danych, wydawać coraz mniej i osiągać coraz lepsze efekty z kampanii reklamowych.

III DZIEŃ: GOOGLE ANALYTICS DLA E-COMMERCE
Szkolenie Google Analytics dla E-Commerce stanowi uzupełnienie dla szkolenia podstawowego, dostosowane do potrzeb sklepów internetowych. Na szkoleniu omawiamy wszelkie funkcjonalności oraz wykorzystanie ich w celu efektywnego prowadzenia biznesu e-commerce.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę