40 WYDANIE M+!

Zyskaj praktyczną wiedzę o e-mail marketingu i automatyzacji

Sprawdź!

Po leniwym okresie urlopowym czas na powrót do rzeczywistości i zmierzenie się z algorytmami Google. Jakie działania są dziś skuteczne i co generuje wartościowy ruch na stronie? Jak bezpiecznie i efektywnie pozycjonować trudne frazy? Omówienie tych i wielu innych zagadnień na najbliższych szkoleniach Akademii WhitePress®.

Już we wrześniu startują kolejne szkolenia z SEO i Content Marketingu. Eksperci w ramach najpopularniejszej w Polsce platformy wspierającej działania content marketingowe – Tomasz Biegun (Head of SEO w WhitePress®) oraz Tomasz Stopka (Właściciel Agencji SEMURAI), poprowadzą szkolenia w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Intensywne dwa dni wykładów z prezentacjami i elementami ćwiczeniowymi dostarczą aktualnej wiedzy początkującym i bardziej zaawansowanym. Aktualne dane, ciekawe case studies, informacje zebrane w konkretny i uporządkowany przekaz, a przede wszystkim wnioski z doświadczeń zbieranych przez lata współpracy z największymi klientami na rynku.

Liczba miejsc jest ograniczona: niewielkie grupy i kameralny charakter szkoleń pozwalają dostosować szczegółowe wyjaśnienia do potrzeb uczestników, umożliwia to też swobodną wymianę spostrzeżeń i merytoryczną dyskusję z ekspertami. Wysoką jakość szkoleń WhitePress® chwali wiele osób z branży, a liczba ponad 500 przeszkolonych mówi sama za siebie.

W pakiecie 2 dni szkoleń SEO & CM, a także bonusy – m.in. możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem.

Terminy jesiennych szkoleń WhitePress®:

  • 16-17 września SEO – Gdańsk
  • 16-17 października SEO – Kraków
  • 20-21 listopad SEO – Warszawa

Więcej informacji o szkoleniach i formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.whitepress.pl/akademia

 


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę