Partner serwisu:

8. edycja konkursu Papaya Young Directors

Wystartował konkurs Papaya Young Directors! Mimo pandemii i wyzwań stojących przed zarządami firm i marketerami, w 8. edycji konkursu, młodzi twórcy odpowiedzą na briefy aż 15 marek. Zgłoszenia są przyjmowane do 14 marca 2021.
Odważni marketerzy z różnorodnych branż zdecydowali się wesprzeć naszą inicjatywę i oddać młodym swoją komunikację. Chcemy, aby ta edycja była wyjątkowa nie tylko ze względu na jakość produkcji, ale i społeczne zaangażowanie naszych uczestników. Podczas finału zaprezentujemy reklamy, teledyski, ale i filmy zrealizowane dla fundacji. To będzie edycja, jakiej jeszcze nie było!

Oprócz filmów reklamowych w kategorii Branded Stories, twórcy zrealizują także teledyski dla artystów z wytwórni Kayax. W ramach kategorii Music Stories mają szansę powstać klipy dla: Kayah, Krzysztofa Zalewskiego, Julii Wieniawy, Barbary Wrońskiej, zespołu Bloo Crane oraz duetu: Karaś/Rogucki.

Wraz z Facebookiem rozwija się także kategoria Vertical Stories, w ramach której będzie można zrealizować filmy dla trzech niezwykłych fundacji: Camera Femina, Kosmos dla Dziewczynek oraz Kuchinate African Refugee Women’s Collective. Premiera filmów wraz z uroczystą galą planowana jest na czerwiec 2021 r

Pomysły możesz zgłaszać już od 15 lutego 2021 r. na stronie www.papayayoungdirectors.com