array(5) { ["listed_posts_terms"]=> bool(false) ["current_post_visible"]=> bool(false) ["is_new_post"]=> bool(false) ["is_release_post"]=> bool(false) ["is_featured_post"]=> bool(false) }

Partner serwisu:

#digitalfest 2019

Konferencje Wyróżnione
13.11.2019 Organizator: Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych Kraków, Multikino Kraków
Zapisz się

Praktyczna konferencja o analityce internetowej, marketingu i sprzedaży oraz nowych technologiach w biznesie. Pokażemy Ci, jak prowadzić biznes oparty na danych.

#digitalfest to największa, bezpłatna konferencja o analityce internetowej, sprzedaży i marketingu w południowej Polsce. 13 listopada w krakowskim Multikinie znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o rynku digital w jednym miejscu.

Jeśli na co dzień zawodowo zajmujesz się marketingiem, sprzedażą lub e-commerce – to wydarzenie jest dla Ciebie! W agendzie zaplanowaliśmy prezentacje, case studies oraz panele dyskusyjne. Nie zabraknie też praktycznych warsztatów dla początkujących i zaawansowanych.

Agenda tegorocznej edycji to połączenie technologii, marketingu i sprzedaży – bo właśnie tak postrzegamy dziś digital, jako nieodłączny element każdego z procesów w firmie. Wśród tematów znalazły się zagadnienia dotyczące:

  • analizy jakościowej, ilościowej, badań NPS oraz strategicznego podejścia do analityki,
  • optymalizacji konwersji, automatyzacji procesów i chatbotów,
  • sprzedaży, pozyskania klienta i budowania z nim relacji z wykorzystaniem technologii
  • komunikacji w ujęciu strategicznym i narzędziowym.

Na dwóch scenach krakowskiego Multikina wystąpi 25+ prelegentów, wśród których znajdą się m. in. Mateusz Czech, Karol Dziedzic, Paweł Gniadkowski, Michał Korba, Anna Ledwoń-Blacha, Katarzyna Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, Grzegorz Miłkowski, Mateusz Muryjas, Andrzej Ogonowski, Albert Radomski, Paweł Sala, Magdalena Urbaniak, czy Jan Zając.

Zapamiętaj: #digitalfest 2019 – it’s all about digital – Kraków, 13 listopada – udział bezpłatny, rejestracja dostępna na stronie internetowej.

Do zobaczenia!