I Love Marketing – special edition

Poznaj nową formułę konferencji. Już w dniach 20-23 kwietnia 2021 zaprezentujemy Wam nie tylko nowość w portfolio konferencji pod szyldem #ilovemkt, ale i na rynku eventów marketingowych. Spotkamy się online, ale bynajmniej nie zabraknie interakcji.

Czym ta edycja będzie się odróżniać od poprzednich, oprócz zaproszenia jedynie top of the top polskich prelegentów z branży marketingowej?

Widywać się będziemy przez 4 kolejne dni, po 4 godziny.

Spotkania będą odbywać się w naszym studiu – każdego dnia będziemy odtwarzać 5 prelekcji (nagranych wcześniej, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi, dzięki czemu w pełni wykorzystamy możliwości formatu online).
Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentów występujących w naszym studiu danego dnia. W trakcie ich trwania możecie liczyć na trafne uwagi, celne riposty i pełne emocji dyskusje o prezentacjach… i nie tylko 😉
Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.
Tym samym zaprezentujemy Wam nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo 🙂

Tego nie można przegapić!

Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji.