Partner serwisu:

Kurs „Marka Osobista na LinkedIn krok po kroku. 30-dniowe wyzwanie”

Chcesz pozyskiwać klientów dla biznesu? Rozwijać profesjonalną karierę? Zbudować autorytet jako lider? W tym kursie pokażę Ci, jak w 30 dni zrobić więcej niż inni, którzy próbują przez rok lub dłużej.

Co zyskasz w ramach kursu:
✅ ok 5 godzin szkolenia online na żywo (+ dostęp do video i prezentacji z przykładami)
✅ 30 specjalnie dobranych ćwiczeń i wyzwań na każdy dzień (wraz z inspirującymi przykładami, wysyłanych każdego dnia na Twojego emaila)
✅ 6 spotkań na żywo (Zoom + nagranie) wspólnych konsultacji i omówienia wyzwań i problemów na każdym z etapów (poniżej jest agenda)
✅ Zeszyt ćwiczeń online, w którym będziesz mógł wpisywać rozwiązania zadań i monitorować swoje postępy
✅ Finalnie własny plan działania — strategii komunikacji marki osobistej (jako przedsiębiorcy, budującego karierę specjalisty czy lidera w swojej branży)
✅ Dostęp do zamkniętej i wspierającej się grupy online uczestników
Dodatkowe materiały
✅ Certyfikat ukończenia praktycznego 30-dniowego kursu (jeszcze takiego nie było)

Przejdziesz ze mną krok po kroku, z pomocą pozostałych uczestników, wspólnymi przykładami i inspiracjami, drogę od nieświadomego użytkownika LinkedIn do profesjonalisty świadomie realizującego swoje cele na tej platformie i nie tylko.

Bo ten kurs to wyzwanie, a jak wyzwanie to zmiana. Jestem przekonany, że pomoże zrealizować Ci indywidualne cele, które wspólnie ustalimy na początku drogi.