Partner serwisu:

Mobile Trends Conference 2017

Konferencje Wyróżnione
08.03.2017 - 10.03.2017 Organizator: ClickMaster Polska Kraków, Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Zapisz się

Największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom. Dla ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o mobilnych trendach.

Mobile Trends Conference 2017 to największa w Polsce konferencja o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile.

W dniach 8-10 marca 2017 r. spotkamy się po raz szósty, aby spędzić trzy inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni wszystkiemu, co związane z branżą mobile oraz nowoczesnymi technologiami.

Jeśli zależy Wam na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, to miejsce dla Was!

W tym roku w gronie prelegentów znajdą się m.in. Rahim Blak, Maciej Budzich, Monika Czaplicka, Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Monika Mikowska czy Paweł Tkaczyk. Nasi prelegenci podczas prelekcji poruszą takie zagadnienia jak mobile marketing, m-commerce, Big Data, soft development, design, cooperation, future technologies, gaming czy apps.

Mobile Trends Conference to miejsce stworzone dla: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistóœ do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, projektantów i designerów, biznesmanów, właścicieli małych i średnich firm oraz wszystkich pasjonatów branży mobile!

Konferencja trwać będzie trzy dni, a każdego z nich najlepsi prelegenci z Polski poruszą szeroki wachlarz zagadnień po to, aby łączyć, a nie dzielić przedstawicieli różnorodnych gałęzi branży mobile. Interdyscyplinarność i kooperacja są kluczem do sukcesu nowoczesnych firm, dlatego warto wspólnie czerpać wiedzę i inspiracje, aby później móc je realizować w praktyce.

Mobile Trends Awards 2017

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę w zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. Nagrody Mobile Trends Awards są przyznawane corocznie dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. 8 marca 2017 roku statuetki Mobile Trends Awards zostaną wręczone po raz szósty podczas uroczystej gali w Kijów.Centrum w Krakowie. Bądźcie tam wtedy z nami!

Do zobaczenia w marcu!

Więcej informacji na www.2017.mobiletrends.pl

Marketer+ jest patronem medialnym wydarzenia.