Partner serwisu:

Szkolenie online: Planowanie kampanii digital na wiele rynków Jak skutecznie prowadzić globalne działania marketingowe?

Czas szkolenia: 2 godziny
Forma szkolenia:  natychmiast po opłaceniu zamówienia otrzymasz bezterminowy dostęp do nagrania + dostęp do materiałów dodatkowych

Cena: 297 zł

Sprzedajesz globalnie? Planujesz ekspansję zagraniczną lub wprowadzenie produktu na kolejne rynki zagraniczne? Prowadzisz (albo planujesz to robić?) kampanie reklamowe w wielu państwach i chcesz dowiedzieć się, jak optymalizować ich wyniki ? Weź udział w szkoleniu online „Planowanie kampanii digital na wiele rynków”. Gwarantujemy 100% praktyki!

Szkolenie poprowadzi Sebastian Umiński, Chief Growth Officer w HomeDoctor.pl, wcześniej EMEA Media Leader w 3M, dyrektor ds. rozwoju biznesu i innowacji w agencjach Saatchi & Saatchi, Ogilvy & Mather. Od ponad 15 lat prowadzi projekty digital w Polsce i regionie EMEA, tworzył standardy marketingowe dla ponad 30 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, centralizując realizację kampanii mediowych. Aktualnie odpowiada za rozwój i europejską ekspansję startupu HomeDoctor, realizującego w nowatorskim modelu usługi medyczne, telekonsultacje i wizyty domowe.

W programie:

 1. Proces przygotowania contentu dla kampanii na wiele rynków (casting brief, shoot photo/video, produkcja contentu, transkreacja multirynkowa).
 2. Planowanie mediów dla kampanii regionalnych (elementy wspólne i adresowanie lokalnych uwarunkowań, mapowanie potencjału, tworzenie mediaplanu), wyznaczanie KPIs, równościowe, proporcjonalne i blokowe zarządzanie budżetem.
 3. Wykorzystanie zasobów in-house vs outsourcing, model scentralizowany a multi-agencyjny, modele budżetowania i optymalizacji opłat oraz prowizji (retainer i management fee).
 4. Proces translacji a transkreacja, czyli jak adaptować przekaz marketingowy na potrzeby innych języków.
 5. Zastosowanie marketing automation i dynamic ads dla wielu rynków. Przegląd sprawdzonych narzędzi.
 6. Przygotowanie launchu produktu/usługi dla wielu rynków (tagowanie assetów i landing pages, spójny standard trackowania zdarzeń kampanijnych).
 7. Zarządzanie kampanią multi-country (moderacja interakcji, optymalizacja konwersji, benchmarkowanie).
 8. Raportowanie wyników i KPIs (raporty regionalne vs lokalne, agregacja i wizualizacja danych).

Materiały dodatkowe:

 • Szablony contentowe, organizacja assetów kampanijnych, setup na platformach, struktura kampanii.
 • Przygotowanie projektów z social influencerami dla wielu rynków, social listening multi-country.

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się, jak prowadzić skuteczne kampanie i planować media na wiele rynków.

Każdy uczestnik otrzyma:

 • Dostęp do szkolenia.
 • Prezentację w formie PDF.
 • Materiały dodatkowe.

Dodatkowo:

 • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w wersji elektronicznej (wystawiamy na życzenie).

Dla kogo? Szkolenie polecamy szczególnie marketerom i właścicielom sklepów internetowych, którzy prowadzą działania globalne oraz właścicielom firm i startupów, którzy myślą o ekspansji i sprzedaży na wielu rynkach.

Kto prowadzi? Sebastian Umiński

Chief Growth Officer w HomeDoctor.pl, wcześniej EMEA Media Leader w 3M, dyrektor ds. rozwoju biznesu i innowacji w agencjach Saatchi & Saatchi, Ogilvy & Mather. Od ponad 15 lat prowadzi projekty digital w Polsce i regionie EMEA, tworzył standardy marketingowe dla ponad 30 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, centralizując realizację kampanii mediowych. Aktualnie odpowiada za rozwój i europejską ekspansję startupu HomeDoctor, realizującego w nowatorskim modelu usługi medyczne, telekonsultacje i wizyty domowe.