Szkolenie online: Treści w social sellingu. Jak pozyskiwać klientów na LinkedInie, dzieląc się wiedzą.

Szukasz sposobów, jak skutecznie pozyskiwać klientów online? Podczas szkolenia Łukasz Kosuniak przedstawi sprawdzone sposoby budowania sieci kontaktów, zwiększania widoczności marki i generowania leadów sprzedażowych z wykorzystaniem odpowiednio zaprojektowanych treści. Weź udział i odkryj, jak z głową korzystać z LinkedIna w marketingu i sprzedaży B2B.

Długość szkolenia: 90 minut + 30-minutowa sesja pytań i odpowiedzi

Termin: 20 kwietnia 2021 roku, godzina 10:00
W wersji premium i superpremium otrzymasz również dostęp do nagrania, dzięki czemu będziesz mógł skorzystać nawet wtedy, kiedy termin szkolenia „na żywo” Ci nie pasuje.

Forma szkolenia: Online

Chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie pozyskiwać klientów w internecie? Aby to zrobić, musisz wyszukiwać wartościowe leady, zdobywać wiedzę o ich potrzebach i specyfice procesów decyzyjnych, a co najważniejsze – nawiązywać z nimi relację biznesową. Podczas szkolenia poznasz sprawdzone sposoby budowania sieci kontaktów na LinkedInie zwiększania widoczności marki i generowania leadów sprzedażowych z wykorzystaniem odpowiednio zaprojektowanych treści.

Łukasz Kosuniak na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu i sprzedaży B2B oraz wielu projektów wprowadzania social sellingu w organizacjach o różnej wielkości przygotował zestaw porad i praktycznych materiałów.

Cena:

 • Standard: tylko szkolenie 297 zł (przedsprzedaż do 15 kwietnia 247 zł)
 • Premium: szkolenie + nagranie 397 zł (przedsprzedaż do 15 kwietnia 347 zł)
 • Superpremium: szkolenie + nagranie + pakiet wiedzy B2B 1497 zł (przedsprzedaż do 15 kwietnia 1097 zł)
 • Superpremium z 1h konsultacji: 1697 zł (przedsprzedaż do 15 kwietnia 1297 zł) – Uwaga! pakiet dostępny tylko dla 10 osób/firm

 

W skład pakietu wiedzy B2B superpremium wchodzą:

 • szkolenia online „Treści w social sellingu.Jak pozyskiwać klientów na LinkedInie, dzieląc się wiedzą” + nagranie
 • kurs online „Podstawy strategii marketingu B2B” (21 rozbudowanych lekcji, 6 tematycznych modułów, niemal 3 godziny wiedzy),
 • nagranie z webinaru Jak skutecznie wdrożyć i mierzyć działania socialsellingowe w firmie B2B (na stałe dostępne tylko dla prenumeratorów Marketera+)
 • pakiet 2 książek lub e-booków Łukasza Kosuniaka „To jest social selling” i „Abc marketingu B2B”
 • pakiet 3 wydań Marketera+ (w formacie PDF) przydatnych w marketingu B2B:

  • M+37 Jak skutecznie generować wartościowe leady i pozyskiwać klientów w B2B i B2C (w środku m.in. Prospecting czy generowanie leadów – co wybrać i dlaczego?/Jak stworzyć sprawny ekosystem marketingowo-sprzedażowy B2B/Generowanie leadów w B2B i B2C – jak robić to zgodnie z prawem. Część 1. Sposoby pozyskiwania kontaktów/Jak tworzyć content w czasach nadpodaży treści),
  • M+31 o content marketingu (w środku m.in. Zawalcz o uwagę klienta biznesowego marketingiem treści/Ogrzewanie leada za pomocą content marketingu w świecie B2B/Czy dobra treść czyni eksperta? Jak zbudować swoją pozycję za pomocą content marketingu),
  • M+32 o marketingu B2B (w środku m.in. Relacje z klientami B2B – poznaj sprawdzone zasady komunikacji/Kompendium wiedzy o wykorzystywaniu danych osobowych w marketingu i sprzedaży B2B. Część 1. Dane osobowe w B2B – czym są i czy publiczna jawność niektórych danych oznacza, że można je wykorzystywać w dowolny sposób?).

W pakiecie Superpremium z 1 godziną konsultacji zweryfikujesz wspólnie z Łukaszem Kosuniakiem swoje działania social seliingowe na LinkedInie, aby w pełni wykorzystać potencjał serwisu.

 • Czas trwania: 1 godzina (60 minut).
 • Termin: ustalony indywidualnie z prowadzącym (skontaktujemy się, aby ustalić pasującą datę).

Uwaga! Pakiet z indywidualnymi konsultacjami dostępny tylko dla 10 osób.

Szczegółowy program szkolenia:

 1. Social selling a social spamming:
  1. dlaczego treści są niezbędne w działaniach social sellingowych,
  2. jak treści wspierają działania sprzedażowe nie tylko w mediach społecznościowych.
 2. Jak tworzyć treści na potrzeby social sellingu:
  1. dobór tematyki,
  2. dobór formatów,
  3. częstotliwość i spójność publikacji.
 3. Jak wykorzystywać treści do budowania eksperckiej marki firmowej i osobistej w sieciach społecznościowych:
  1. jak treści budują markę ekspercką,
  2. jak łączyć działania firmowe i indywidualne.
 4. Jak wykorzystywać treści do budowania wartościowej bazy kontaktów:
  1. wykorzystanie treści do identyfikacji wartościowych kontaktów,
  2. pozyskiwanie kontaktów przy pomocy treści.
 5. Jak zamieniać kontakty w sieciach społecznościowych na leady z wykorzystaniem treści:
  1. angażowanie kontaktów w rozmowę przy pomocy treści,
  2. kwalifikacja potencjalnych leadów przy pomocy treści,
  3. generowanie leadów przy pomocy treści w sieciach społecznościowych.

Szkolenie jest oparte o metodykę #SocialSellingMaster opracowaną przez Łukasza Kosuniaka w ramach współpracy z Microsoft – właścicielem marki LinkedIn.

Podczas szkolenia poznasz sprawdzone sposoby:

 • budowania sieci kontaktów,
 • zwiększania widoczności marki,
 • generowania leadów sprzedażowych z wykorzystaniem odpowiednio zaprojektowanych treści.

Weź udział w szkoleniu, odkryj, jak z głową korzystać z LinkedIna w marketingu i sprzedaży B2B i dowiedz się, jak skutecznie pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych dzięki dzieleniu się wiedzą.

Każdy uczestnik otrzyma:

 • Dostęp do szkolenia.
 • Prezentację w formie PDF.
 • Materiały dodatkowe – checklista optymalnego profilu LinkedIn.

Dodatkowo w wersji Premium:

 • Dostęp do nagrania wideo ze szkolenia.
 • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w wersji elektronicznej (wystawiamy na życzenie).

W wersji Superpremium dostęp do kursu online, nagrania z webinaru, 2 książki Łukasza Kosuniaka i 3 wydania Marketera+ o tematyce związanej z marketingiem B2B

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla marketerów i handlowców, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności pozyskiwania wartościowych leadów z wykorzystaniem sieci społecznościowych.

Kto prowadzi?

Łukasz Kosuniak

Praktyk marketingu B2B. Zaczynał karierę w firmie Microsoft, gdzie zajmował się marketingiem, wsparciem sprzedaży i rozwojem kompetencji partnerów. Następnie tworzył od zera dział marketingu B2B w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za pierwsze w Polsce oraz jedno z pierwszych w Europie wdrożeń systemu marketing automation klasy korporacyjnej.

Od kilku lat prowadzi firmę doradczą Grow Consulting, która pomaga firmom działającym w obszarze B2B w pozyskiwaniu klientów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod marketingowych.

Dzieli się też wiedzą prowadząc zajęcia z marketingu B2B na Akademii Leona Koźmińskiego oraz pisząc artykuły do prasy specjalistycznej m.in. „Marketera+”, „Nowej Sprzedaży”, „MIT Sloan Management Review Polska”.

Jest autorem i współautorem książek: „ABC Marketingu B2B”, „B2B Marketing Essentials”, „B2B Marketing, from the Classroom to the Boardroom” oraz kursów „Podstawy Strategii Marketingu B2B” i „#SocialSellingMaster”.