Bestseller!

„Abc marketingu B2B” to obowiązkowa lektura dla marketerów B2B!

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

Brand24 S.A.
Tamka 16 lok. 6/7
00-349 Warszawa
biznes@brand24.pl
www.brand24.pl

Opis

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów. Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Narzędzie jest także dostępne w Ameryce i Azji. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards. Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 40 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Korzyści

Monitoring marki/produktu – Monitoruj i analizuj obecność Twojej marki w internecie. Gdziekolwiek, ktokolwiek mówi na jej temat.
Ochrona reputacji – Narzędzie umożliwia błyskawiczne wychwytywanie negatywnych opinii, które mogą pojawić się w kontekście Twojej marki.
Wsparcie sprzedaży – Oferujemy możliwość dotarcia do potencjalnych klientów Twojej firmy w internecie.
Efekty kampanii – Analizuj i mierz efekty kampanii reklamowych i promocji w mediach społecznościowych.
Analiza Social Media – Poznaj najbardziej wpływowych i najaktywniejszych autorów publikujących informacje na temat Twojej marki.
Raporty – System tworzenia automatycznych analiz zestawiających podstawowe dane na temat monitorowanej marki.

Dane adresowe

Brand24 S.A.
Tamka 16 lok. 6/7
00-349 Warszawa
biznes@brand24.pl
www.brand24.pl

Oferta specjalna

Załóż konto testowe na https://brand24.pl/konto/rejestracja/ wpisując kod promocyjny „marketer”, aby otrzymać 30 dni darmowych testów oraz 10% zniżki na wszystkie pakiety.

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę