Partner serwisu:

Narzędzia marketera

Prezentacja premium
Content marketing, E-commerce, Inne usługi dla marketingu

web360 – nowoczesny system CMS

Web360 to jedyna na polskim rynku platforma CMS, która w jednym miejscu umożliwia firmom błyskawiczne tworzenie i zarządzanie wieloma różnorodnymi portalami internetowymi, intranetem, e-sklepami, stronami wydarzeń, stronami do rezerwacji terminów i obiektów oraz oferuje w ramach systemu bezpośredni dostęp do wbudowanego chatbota konwersacyjnego OPTiBOT. Podstawowy pakiet komponentów dostępny jest w ramach darmowej umowy licencyjnej.

Prezentacja premium
Generowanie leadów, Inne usługi dla marketingu, Obsługa klienta

OPTiBOT – czatbot konwersacyjny

Wirtualny Asystent Klienta OPTiBOT od OPTeam SA to innowacyjny chatbot konwersacyjny, który usprawnia procesy związane z obsługą klientów, przyśpieszając prowadzoną z nimi komunikację. Poprzez automatyzację najczęściej zadawanych pytań skraca czas reakcji Twoich pracowników z kilku godzin do zaledwie kilka sekund, zwiększając w ten sposób satysfakcję i zaufanie klientów.

Prezentacja premium
Content marketing, E-commerce, Inne usługi dla marketingu

Zyro

Zyro to oparty na sztucznej inteligencji kreator stron internetowych bez kodowania, dzięki któremu nawet początkujący użytkownicy mogą stworzyć stronę lub sklep internetowy w mniej niż 1 godzinę. Wspieramy małe firmy w ich drodze do osiągania sukcesu w sieci za sprawą profesjonalnych stron internetowych, których ceny są niezwykle przystępne.

Prezentacja premium
E-commerce, Gadżety reklamowe i drukarnie, Inne usługi dla marketingu

Brander.store – Personalizowane akcesoria dla Twojej firmy

Poznaj nowy wymiar marketingu i razem z nami stwórz niepowtarzalny gadżet reklamowy dla swojej firmy. Zaprojektuj własną odzież i akcesoria, którymi inni sami będą chcieli dzielić się w mediach społecznościowych. Odkryj unikatowe, funkcjonalne oraz stylowe przedmioty wysokiej jakości, tworzone w duchu eko i wyróżnij się na tle konkurencji.