array(5) { ["listed_posts_terms"]=> bool(false) ["current_post_visible"]=> bool(false) ["is_new_post"]=> bool(false) ["is_release_post"]=> bool(false) ["is_featured_post"]=> bool(false) }

Partner serwisu:

Narzędzia marketera

Poznaj produkty i usługi, które usprawniają codzienną pracę działów marketingu. Korzystaj z ofert przygotowanych specjalnie dla naszych czytelników.

Prezentacja premium
E-commerce, Gadżety reklamowe i drukarnie, Inne usługi dla marketingu

Brander.store – Personalizowane akcesoria dla Twojej firmy

Poznaj nowy wymiar marketingu i razem z nami stwórz niepowtarzalny gadżet reklamowy dla swojej firmy. Zaprojektuj własną odzież i akcesoria, którymi inni sami będą chcieli dzielić się w mediach społecznościowych. Odkryj unikatowe, funkcjonalne oraz stylowe przedmioty wysokiej jakości, tworzone w duchu eko i wyróżnij się na tle konkurencji.

Prezentacja premium
Programy lojalnościowe i wsparcie sprzedaży

E-nagrody

Pro.fill od kilkunastu lat pomaga markom w ich rozwoju poprzez wsparcie sprzedaży. W 2020 roku stworzyliśmy autorskie rozwiązanie E-nagrody, które jest odpowiedzią na “nową normalność”, uwzględniającą potrzeby działów marketingu i sprzedaży w czasach, gdy świat staje się coraz bardziej cyfrowy.

Prezentacja premium
Programy lojalnościowe i wsparcie sprzedaży

Jak nagradzać, by zwiększać sprzedaż? Program PAYBACK w praktyce

Jesteśmy największym multipartnerskim Programem Bonusowym w Polsce. Wśród naszych partnerów są duże sieci handlowe, firmy usługowe oraz największe platformy e-commerce. Każdy z nich może liczyć na kompleksową obsługę programu partnerskiego, również bez konieczności rezygnacji z dotychczasowej infrastruktury w ramach PAYBACK LOYALTY PLATFORM.