Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

Array

Szybki kontakt:

Shoplo Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel. 730 041 888
e-mail: anna.obrycka@shoplo.pl
www.shoplo.com

Opis

Shoplo.com to najprostszy sposób na sprzedaż w internecie. Na tej platformie stworzysz profesjonalny e-sklep za pomocą kilku kliknięć i będziesz sprzedawać w wielu kanałach jednocześnie: przez stronę, sklep na Facebooku, mobile commerce, Allegro, eBay, Google Zakupy, blogi czy widgety. Zyskasz także dostęp do gotowych szablonów od najlepszych projektantów, dzięki czemu Twój sklep będzie po prostu piękny.

Shoplo.com wyróżnia się swoją innowacyjnością i nieustannym dążeniem do upraszczania e-commerce’u. Platforma jako pierwsza w Polsce wprowadziła usługę Fulfillmentu, która zdejmuje z Ciebie wszystkie obowiązki związane z magazynowaniem produktów i wysyłaniem zamówień. Dzięki temu nie musisz już troszczyć się ani o aspekty technologiczne, ani logistyczne – tym zajmuje się Shoplo.com, a Ty możesz w pełni skupić się na swoim produkcie.

Kolejny wyróżnik Shoplo.com to ponad kilkadziesiąt darmowych aplikacji, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i zarządzać sklepem. Wszystkie aplikacje dostępne są w Shoplo AppStore, a Ty sam decydujesz, które dodać do Twojego sklepu. Wreszcie poczujesz, że to Ty w pełni kształtujesz swój sklep i jego funkcjonalności – stosownie do Twoich potrzeb.

Nowoczesność i estetyka Shoplo.com zostały wyróżnione licznymi nagrodami, między innymi prestiżową statuetką Ekomers w kategorii „Innowacja Roku 2013”, nominacją The Next Web Polish Startup Awards 2013, tytułem finalisty Aulerów 2014 oraz nominacją do nagrody na Firmę Polskiego Internetu 2014.

Korzyści

  • możliwość stworzenia pięknego sklepu za pomocą kilku kliknięć,
  • generowanie ogromnych zysków dzięki wielokanałowej sprzedaży,
  • mobilna wersja i sklep na Facebooku za darmo,
  • korzystanie z intuicyjnego i wygodnego panelu Sprzedawcy Shoplo.com,
  • dostęp do kilkudziesięciu aplikacji zwiększających sprzedaż,
  • wsparcie kompetentnego supportu,
  • możliwość korzystania z Fulfillmentu.

Wybrani klienci

Byinsomnia.com , Abstrawear.com, Kristoff Design, LoveItShop.pl, Mamabu.pl, Yeah-Bunny.pl, SzyjemySukienki.pl, Lamps&co

Dane adresowe

Shoplo Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel. 730 041 888
e-mail: anna.obrycka@shoplo.pl
www.shoplo.com

Oferta specjalna

Pierwszy miesiąc korzystania z Shoplo.com – zupełnie za darmo! By zapoznać się z ofertą, wyślij e-mail na adres anna.obrycka@shoplo.pl, w tytule wiadomości wpisując hasło: „Marketer”.

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę