Blog Conference Poznań

Konferencje Wyróżnione
04.06.2016 - 06.06.2016 Organizator: Ilona Kostecka, Elwira Rogoda Poznań, Stary Browar
Zapisz się

Blog Conference Poznań to jedna z największych konferencji blogerskich w Polsce.

Podstawowe tematy, które poruszamy podczas Blog Conference Poznań, związane są z biznesową stroną blogosfery. Potwierdzamy, że blogowanie to praca i jest to poważne zajęcie z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczymy jak budować własną markę i relacje z klientem. Podczas BCP2016 naszymi hasłami przewodnimi będą: Praktyka, Etyka i Jakość.

Praktyka, czyli rozwinięcie tematu z 2015 – “Jak zarabiać na blogu”. Skoncentrujemy się na efektywnej współpracy z agencjami reklamowymi oraz markami. Jak nawiązać kontakt i współpracę oraz jak budować własną markę, by być zauważonym?

Etyka to zakres, w którym będziemy się koncentrować na odpowiedzialnym blogowaniu. Jak cię czytają, tak cię spostrzegają. Chcieliśmy skupić się również na temacie: jak żyć w społeczeństwie blogerskim?

Jakość to bardzo ważny aspekt w blogosferze, to on decyduje czy jesteśmy atrakcyjni dla odbiorców oraz reklamodawców. Jakość to nie tylko blog, ale również komunikacja z Markami, to coś po czym można poznać profesjonalnego blogera. To ona ma również wpływ na budowanie marki osobistej.

Blog Conference Poznań 2016 odbędzie się 4-5 czerwca 2016 roku. Miejscem wydarzenia ponownie będzie Stary Browar w Poznaniu.

Plan wydarzenia?

Blog Conference Poznań 2016 zostanie podzielony na cztery strefy:

  • Na głównej sali przez dwa dni będą odbywać się prelekcje topowych blogerów i osób związanych z budowaniem marki oraz marketingiem.
  • Na mniejszej 40 osobowej sali będą przeprowadzane merytoryczne warsztaty i spotkania z agencjami oraz markami.
  • Zaplanowaliśmy również strefę wypoczynku: chillout room – to w tym miejscu odbywać się będzie networking oraz dostępny będzie poczęstunek.
  • Pomyśleliśmy też o miejscu dla marek i wystawców. Strefa sponsora to miejsce na zaprezentowanie usług oraz produktów, które są potrzebne w codziennej pracy blogera.

Prelegenci?

  • Konrad Kruczkowski – http://haloziemia.pl/
  • Michał Szafrański – http://jakoszczedzacpieniadze.pl/
  • Andrzej Tucholski – http://andrzejtucholski.pl/
  • Jan Favre – http://stayfly.pl/
  • Ewa Grzelakowska – https://www.youtube.com/user/RedLipstickM0nster
  • Eliza Wydrych – http://fashionelka.pl/
  • Paweł Opydo – http://www.zombiesamurai.pl/
    i wielu innych znakomitych blogerów oraz influencerów internetowych.

Organizatorzy?

  • Ilona Kostecka – http://mumandthecity.pl/
  • Elwira Rogoda – http://www.jakonatorobi.pl/
  • Maciej Mazurek – http://zuchpisze.pl/

Więcej informacji na temat wydarzenia można zdobyć na stronie internetowej wydarzenia.

Marketer+ jest patronem medialnym wydarzenia.