Greater Poland – konkursy dla branży piwnej, cydrowniczej oraz graficznej

Greater Poland to jeden z największych konkursów w Polsce, kierowanych do branży piwnej i cydrowniczej. W tym roku pod parasolem marki Greater Poland znajduje się aż 5 konkursów, w których zmierzyć się mogą profesjonaliści oraz hobbyści – zarówno ci produkujący piwo oraz cydr, jak i ci, którzy projektują dla nich opakowania i etykiety. Jest o co walczyć, ponieważ łączna wartość puli nagród wynosi ponad 50 000 zł! Zgłoszenia można nadsyłać od 15 stycznia do 9 kwietnia 2021, poprzez formularze konkursowe dostępne na stronie www.targipiwne.pl/gp

Konkursy Greater Poland Beer Cup oraz Greater Poland Cider Cup to konkursy kierowane do profesjonalnych browarów i cydrowni. Ich celem jest wyłonienie i promocja najlepszych piw oraz cydrów wyprodukowanych w Polsce i za granicą.

Na domowych piwowarów i cydrowników czekają konkursy Greater Poland Cider Cup Home oraz Greater Poland – Poznański Konkurs Piw Domowych.

Zupełną nowością w branży jest Greater Poland Design Cup – konkurs w którym pod lupę wzięte zostaną m.in. opakowania piwa i cydru. Szefem Jury jest Maciej Mazurek znany ze swojej działalności jako Zuch (zuch.studio), który do oceny produktów oraz projektów nadesłanych do konkursu, zaprosił specjalistów z branży graficznej oraz marketingowej. 8 kategorii konkursowych podzielonych jest na 2 główne segmenty – w pierwszym oceniane będą produkty istniejące już na rynku, w drugim – koncepcje i pomysły. Udział mogą wziąć w nim zarówno browary i cydrownie, jak i agencje kreatywne, graficy, a nawet studenci interesujący się designem.

Gala finałowa, ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się podczas Poznańskich Targów Piwnych, zaplanowanych na 28-29 kwietnia 2021.

ZGŁOSZENIA KONKURSOWE
Greater Poland Beer Cup:
– EARLY BIRDS 1 (15-24 stycznia) – 150 zł
– EARLY BIRDS 2 (25 stycznia – 28 lutego) – 180 zł*
– po 1 marca – 220 zł*
*dla członków PSBR obowiązuje zniżka 10%

Greater Poland Cider Cup:
– EARLY BIRDS 1 (15-24 stycznia) – 100 zł
– EARLY BIRDS 2 (25 stycznia – 28 lutego) – 125 zł
– po 1 marca – 150 zł

Greater Poland – Poznański Konkurs Piw Domowych oraz Greater Poland Cider Cup:
– CENA REGULARNA – 22 zł
– DLA CZŁONKÓW PSPD – 15 zł

Greater Poland Design Cup:
1. W segmencie Produkt Rynkowy:
– EARLY BIRDS 1 (15-24 stycznia) – 100 zł
– EARLY BIRDS 2 (25 stycznia – 28 lutego) – 125 zł
– po 1 marca – 150 zł

2. W segmencie Projekt Koncepcyjny:
– CENA REGULARNA: 35 zł
– STUDENCI: 22 zł