Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

Czas na See Bloggers Łódź 2019!

2500 uczestników, ponad 100 prelegentów, najaktywniejsi twórcy internetowi, osoby ze świata show biznesu i mediów - wszyscy spotkają się już 7 - 9 czerwca w EC1 Łódź - Miasto Kultury podczas największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

Czas na See Bloggers Łódź 2019!

2500 uczestników, ponad 100 prelegentów, najaktywniejsi twórcy internetowi, osoby ze świata show biznesu i mediów - wszyscy spotkają się już 7 - 9 czerwca w EC1 Łódź - Miasto Kultury podczas największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

Miasto Łódź, które jest Współorganizatorem i Partnerem Głównym See Bloggers, już po raz drugi stanie się stolicą influencerów. W najbliższy weekend do miasta przyjadą twórcy internetowi z całej Polski, a niektórzy nawet spoza jej granic. Uczestnicy będą mieli okazję brać udział w prelekcjach, panelach dyskusyjnych, wywiadach oraz warsztatach, które podczas festiwalu będą się odbywały w różnych strefach tematycznych. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Wśród prelegentów są osoby ze świata mediów społecznościowych, takie jak Anna Lewandowska, Maffashion, Red Lipstick Monster, Littlemooonster96, Damian Kordas, Renata Kaczoruk, Magda Bereda, JDabrowsky, Qczaj, Stuu, Martin Stankiewicz, Szparagi, czy What Anna Wears. Nie zabraknie również osób znanych ze szklanego ekranu oraz z polskich estrad – Maryla Rodowicz, Filip Chajzer, Dorota Wellman, Natalia Kukulska, Maja i Sonia Bohosiewicz, Michał Koterski, Paulina Sykut-Jeżyna i inni.

W sobotni wieczór w ramach See Bloggers Łódź odbędzie się Gala #Hashtagi Roku 2019 podczas której wręczone zostaną nagrody dla najaktywniejszych twórców internetowych w kategoriach: Influencer, Bloger, Instagramer, Youtuber, Osoba Publiczna aktywna w Sieci, Odkrycie See Bloggers Łódź oraz nagrody specjalne. Po części oficjalnej odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej. W zeszłym roku nagrody otrzymali m. in. Fit Lovers, Blog Ojciec, Marideko, Doktor Ania, czy emce kwadrat. Kto odbierze statuetki w tym roku? Okaże się już 8 czerwca.

Dla nieobecnych na wydarzeniu, a jednocześnie zainteresowanych tematyką oraz wystąpieniami podczas największego festiwalu dla twórców internetowych, będzie możliwość podejrzenia co dzieje na miejscu w mediach społecznościowych organizatorów. Na Facebooku oraz Instagramie See Bloggers będą prowadzone relacje na żywo z dwóch scen – Sceny Głównej oraz Sceny Twórców. Wieczorną Galę będzie można obejrzeć na kanale YouTube TVNpl. Dzięki temu każdy będzie mógł wziąć udział w tym wyjątkowym festiwalu i imprezie, chociażby online.

Partnerem Platinum festiwalu jest EC1 Łódź – Miasto Kultury – instytucja, która gości nasze wydarzenie.

Szykuje się internetowy weekend w Łodzi!

Kontakt do biura prasowego See Bloggers Łódź:

Bogna Komorowska – Jędrzejewska
bogna.komorowska@zazamedia.pl
+48 601 858 198

Małgorzata Matuszewska
malgosia.matuszewska@zazamedia.pl
+ 48 881 968 092

Paulina Stypułkowska
paulina.stypulkowska@zazamedia.pl
+48 790 019 624

Monika Domańska
m.domanska@seebloggers.pl
+48 739 666 143

PLAKAT SEE BLOGGERS 2019

Polecane prezentacje i narzędzia:

Sparta Loyalty Platform

Programy lojalnościowe są doskonałym narzędziem strategii marketingowej do budowania silnej marki i utrzymania pozytywnych relacji z klientem. Świadomi oczekiwań współczesnego odbiorcy dostarczamy rozwiązania, które idealnie wpasowują się w trendy i wymagania rynku.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę