Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

E-commerce w praktyce – poznaj 51 lekcji skutecznej sprzedaży online

Szukasz sprawdzonych sposobów, dzięki którym usprawnisz swój sklep internetowy? 6 grudnia ukaże się na rynku książka „E-commerce w praktyce. Lekcje skutecznej sprzedaży online”, praktyczny poradnik stworzony przez ikomersiaków dla ikomersiaków.

E-commerce w praktyce – poznaj 51 lekcji skutecznej sprzedaży online

Szukasz sprawdzonych sposobów, dzięki którym usprawnisz swój sklep internetowy? 6 grudnia ukaże się na rynku książka „E-commerce w praktyce. Lekcje skutecznej sprzedaży online”, praktyczny poradnik stworzony przez ikomersiaków dla ikomersiaków.

Książka E-commerce w praktyce. Lekcje skutecznej sprzedaży online to publikacja pełna cennych, praktycznych lekcji o e-handlu. Do współpracy zaprosiliśmy właścicieli e-sklepów i praktyków sprzedaży, którzy podzielili się sprawdzonymi rozwiązaniami oraz opowiedzieli o często kosztownych błędach, jakie przydarzyły im się w pracy.

KSIAZKA.EWP.PL

Cennymi radami o e-commerce dzielą się m.in.:

Justyna Dziegieć, Jakub Gierszyński, Wojciech Herra, Cyprian Iwuć, Marcin Janczewski, Adam Jankowiak, Mateusz Juja, Rafał Mróz, Mariusz Serafin, Tomasz Serafin, Wojciech Tomaszewski, Paulina Wardęga, Konrad Zach i Wojciech Zięba.

Kalejdoskop polskiego e-handlu

Ciekawe inicjatywy, największe wyzwania i plany rozwoju przedstawiają reprezentanci sklepów internetowych B2C i B2B o różnej wielkości i z różnych branż: AMW, Answear.com, Chocolissimo.pl, CzasKawy.pl, Domodi.pl, DrTusz.pl, imready.eu, Kinkywinky.pl, Komputronik.pl, Kubotastore.pl, Lancerto.com, napogloves.com, notiOne.pl, Pomadziarz.pl, Senetic.pl, SIG.pl, TULsie.pl, wHamaku.pl, Zalando.pl, Z-miłości.pl. Pokazujemy, co działa w polskim e-commerce, a co się nie sprawdza.

51 praktycznych lekcji e-commerce

Autorzy – praktycy – udzielają lekcji prowadzenia sklepu internetowego. Dają wiele dobrych rad, opisują sprawdzone rozwiązania oraz wnioski z często kosztownych błędów. Ikomersiaki odpowiadają na pytania najczęściej nurtujące innych ikomersiaków, m.in.:

  • Jak pogodzić prowadzenie e-sklepu z pracą na etacie?
  • Jak zbudować silną markę, którą pokochają klienci?
  • Gdzie szukać źródeł przewagi konkurencyjnej w e-commerce?
  • Jak zmniejszyć liczbę zwrotów oraz koszty ich obsługi?
  • Jak sobie radzić z rosnącymi kosztami pozyskiwania ruchu?
  • Jak oceniać atrakcyjność potencjalnych rynków zagranicznych dla e-sklepu?
  • Jak skutecznie sprzedawać na Allegro i na Amazonie?
  • Jak zwiększać wartość zamówień i dobrze się opiekować klientami w e-commerce B2B?
  • Jak się przygotować do sprzedaży lub kupna działającego sklepu internetowego?

Partnerem publikacji jest imoje od ING Banku Śląskiego – pierwsze w Polsce płatności online dla sklepów internetowych dostarczane przez bank.

– Polacy w zawrotnym tempie zwiększają wydatki na zakupy w internecie. Nie dziwi więc, że równie szybko przybywa nowych e-sklepów, które szukają drogi do klienta. Dzielenie się wiedzą sprzyja popularyzacji dobrych rozwiązań, a w konsekwencji zadowoleniu klientów i rozwojowi rynku e-commerce. Dlatego wspieramy takie inicjatywy, jak ta książka. Za wiedzą w niej zawartą stoi praktyka – doświadczenia i sukcesy rynkowe polskich e-sklepów, co czyni ją szczególnie cennym źródłem inspiracji. To konkretna, a zarazem bardzo wszechstronna lektura dla tych, którzy chcą osiągać lepsze wyniki w sprzedaży online – mówi Anna Karczewska z ING Banku Śląskiego.

Patroni medialni książki to E-commerce w Praktyce, Marketing przy kawie, ekomercyjnie.pl, NowyMarketing, Kawka o e-commerce.

Książka dostępna tylko online – można ją zamówić na ksiazka.ewp.pl.

Polecane prezentacje i narzędzia:

grey tree

Wizerunek firmy decyduje dziś o przewadze konkurencyjnej na rynkach wielu branż. Przestaje się liczyć, ile konkurencyjnych firm istnieje na rynku. Ważne, ile z nich dostrzegają klienci. Dlatego zajmujemy się kreowaniem wizerunku marek, produktów i usług. Dzięki niemu możesz zyskać długotrwałą przewagę konkurencyjną.

Zobacz prezentację

Warexpo

Warexpo jest właścicielem i administratorem największej sieci słupów reklamowych w Warszawie. Usytuowanie nośników wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych stolicy pozwala na skuteczną reklamę out-of-home.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę